Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Polip Ameliyatı Olanların Yorumları 2023

polip-ameliyati-olanlarin-yorumlari

Polip ameliyatı olanların yorumları ve polip ameliyatı sonrası yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Polip ameliyatı sayesinde tüm rahatsızlıklarınızdan ve polipten kaynaklanan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Polip ameliyatı olanların yorumları kadınlar kulübü gibi birçok sitede aranmaktadır. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin polip ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Polip Ameliyatı Sonrası Yorumlar

Polipler genellikle küçük bir yapıya sahip tümörlerdir. Vücudun farklı noktalarında farklı sebeplerden ötürü oluşabilirler. Polip ameliyatı ile poliplerden kurtulmak mümkündür. Polip ameliyatı sonrası yorumlar genellikle bu ameliyatın kolay geçtiğini göstermektedir. Polip denilen bu ufak tümörler genellikle iyi huyludur ve çoğunlukla kansere dönme eğilimi azdır. Genellikle rahim bölgesinde poliplere rastlanmaktadır. Polip ameliyatı olanların yorumları poliplerin doktor tarafından muayene ve belirli testler ile tespit edildiğini göstermektedir. Polip ameliyatı sonrası yapılan yorumlar “Rahat bir ameliyat oldu!” şeklindedir. Rahim polip ameliyatı olanların yorumları da 2022 senesinde aynı şekildedir.

Polipler genellikle iyi huylu olsa da özellikle rahimde tespit edilen polipler hamileliğe engel olabilen bir rahatsızlıktır. Gebe kalamayan anne adaylarının gebeliğe engel olan durumları test edilirken genellikle poliplere rastlanılır. Rahim bölgesinde bulunan poliplerden kurtulmak için rahim polip ameliyatı olmak gerekmektedir. Rahim polip ameliyatı olanların yorumlarına bakıldığında gebe kalamadıkları için rahimlerinde bulunan polipleri aldırdıkları görülmektedir. Polipler görünür herhangi bir sağlık problemine genellikle sebep olmaz. Bu yüzden doktor kontrolü veya muayene sırasında tespit edilebilirler. Polip ameliyatı sonrası yorumlar bu ameliyatın rahat bir ameliyat olduğunu göstermektedir.

Ses Teli Polip Ameliyatı Olanların Yorumları

Ses tellerinde de polip oluşumu görülmektedir. Ses teli polip ameliyatı olanların yorumları göstermektedir ki ses telinde oluşan poliplerin boyutu zamanla büyümekte ve bu yüzden alınması gerekmektedir. Ses teli polip ameliyatı olanların yorumları bu ameliyattan sonra 3-4 gün boyunca konuşmaması gerektiğini göstermektedir. Hasta yorumlarımız içerisinde ses tellerinden ameliyat olanların yorumlarını bulabilirsiniz.

Rahim Polip Ameliyatı Olanların Yorumları

Polip ameliyatı olanların yorumlarına veya rahim polip ameliyatı olanların yorumlarına baktığımızda tüm hastaların ameliyat öncesinde polip konusunda bilgisi olmadığını ve bunun şans eseri bir muayene sırasında ortaya çıktığını göstermektedir. Polip ameliyatı sonrası yorumlarda ise ameliyatın kolay ve rahat geçtiği görülmektedir. Poliplerin tespiti için düzenli olarak check-up yaptırmak tavsiye edilmektedir.

Burun Polip Ameliyatı Olanların Yorumları

Nazal polip ameliyatı veya burun polip ameliyatı adı verilen operasyon, burnun içerisinde yer alan ve hava akışını olumsuz etkileyen poliplerin alınması için gerçekleştirilen bir ameliyattır. Burun poliplerine aynı zamanda nazal polip de denir. Burun polip ameliyatı olanların yorumları burun tıkanıklığı ve nefes problemleri nedeniyle bu operasyona başvurduklarını ve ameliyat sonrasında burun tıkanıklıklarının geçtiğini göstermektedir. Burun polip ameliyatı yorumlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Yakın zamanda omuz kas yırtığı rahatsızlığı yaşadıysanız, omuz kas yırtığı ameliyatı olanların yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın! Burun ameliyatı olacaksanız, burun kemiği eğriliği ameliyatı olanların yorumları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda rahim ve yumurtalık ameliyatı olanların yorumları sayfamıza da göz atabilirsiniz. Göz altı ışık dolgusu yaptıranlar yorum sayfamızı da ziyaret etmeyi unutmayın.

Polip Hastalarının Yorumları

Burada yer alan tüm polip hastalarının yorumları hastalara ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

Resmiye Hanım, 2022 yılında rahim polip ameliyatı olmuş bir hastadır ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“Ameliyatım güzel ve rahat geçti. Pek bir ağrım sızım yok. Hamile kalmama engel olabileceği düşünüldüğü için rahimdeki polipin alınması gerektiğini söylemişti doktorum. O yüzden ameliyat oldum. Gayet iyiyim, hiçbir sıkıntım yok. Kısa sürede günlük yaşantıma döndüm. ”

Mehmet Bey, ses teli polip ameliyatını 6 ay önce olan bir hastadır. Ameliyat sonrası yaptığı yorumlar şu şekildedir:

“Doğruyu söylemek gerekirse bu polipi hiç umursamamıştım. Ameliyat olmayı zaten istemiyordum ama polip giderek büyüdü ve artık rahatsız edici bir hal almıştı. Doktorum ameliyat olup bu polipi aldırmam gerektiğini, ileride kanserleşme durumu olabileceğini söyledi. Bu yüzden ameliyat oldum. Ameliyat gayet rahat geçti ama ameliyat sonrası cidden çok zor. Allah bu ameliyatı olacakların yardımcısı olsun. Bana 4 gün hiç konuşmamamı söylediler. Çok zordu, ne diyeyim. Ama geçti. Şu an gayet iyiyim çok şükür.”

Burun polip ameliyatı sonrasında Nazım Bey’in yorumları şöyledir:

“Sürekli olarak burnum tıkandığı ve nefes almakta sorun yaşadığım için doktor kontrolüne gittim. Burnumda polip olduğu ve hava akışını engellediği ortaya çıktı. Ben hemen ameliyat oldum. Basit bir ameliyattı. Çok rahat girdim, çok rahat da çıktım. Burun tıkanıklığım geçti, artık nefes almakta hiç problem yaşamıyorum. Ama ameliyattan çıkınca biraz ağrı ve nefes almakta zorlanma oluyor. Normale dönmesi bir haftayı bulabilir. Ben çabuk toparladım. Nefes almakta zorlanıyorsanız bence burun polip ameliyatı olun kurtulun.”

Adet düzensizliği sebebiyle polip ameliyatı olan Defne Hanım rahminde polip olduğunu öğrenip bu sene polip ameliyatı olmuş bir hastadır. Yorumları şu şekildedir:

“Ben uzun zamandır adet düzensizliği yaşıyordum. Hiçbir doktor umursamadı. En sonunda şans eseri bunun sebebinin polip olabileceğini fark ettik. Ameliyatım rahat geçti. Biraz ağrım vardı ilk başta ama kısa sürede geçti. Çok rahat, hiç korkmayın. Bir şey hissetmiyorsunuz. Adet düzenim yavaş yavaş oturmaya başladı. Mutluyum ameliyat olduğum için.”

Seda Hanım, ameliyat öncesi ve sonrası yorumlarını vlog videosunda şu şekilde anlatmıştır:

Polip ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılacağı üzere rahim polip ameliyatı ile gebeliğe engel olan durumlardan kurtulabilirsiniz. Siz de polip ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Tetik parmak ameliyatı olanların yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.