Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Yüz Germe Ameliyatı Yaptıranların Yorumları 2023

Yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumları ve mini yüz germe ameliyatı yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Yüz germe ameliyatı sayesinde ne sebepten olursa olsun ortaya çıkan sarkmalardan ve diğer problemlerden kurtulabilirsiniz. Yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumları kadınlar kulübü gibi birçok sitede aranmaktadır. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin yüz germe ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Herkesin güzel ve genç görünmek istemesi çok doğaldır. Ancak zamanla yaşlanma belirtileri ortaya çıkar ve cildin esneklik ve nem oranı azalır. Bu nedenle, çok sayıda insan, güzelliğini korumak ve genç görünmek için estetik tedavilere başvurmak isteyebilir. Mini yüz germe, bu tedavilerin en popüler olanlarından biridir ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça memnun edici sonuçlar verir.

Mini yüz germe, yüzde bulunan sarkmalar eğer çok ileri düzeyde değilse uygulanan bir estetik tedavidir. Bu tedavi lokal anestezi ile gerçekleştirilir. Ancak eğer hasta, mini yüz germe operasyonu ile birlikte başka estetik tedavileri de aynı anda gerçekleştirmek isterse genel anestezi uygulanır. Yüz bölgesindeki küçük sarkmaların giderilmesi için ufak bir kesi yapılır ve bu kesi içerisinden girilerek sarkık bölgeler düzeltilir.

Mini yüz germe, güvenli ve etkili bir tedavidir. Uzman cerrahlar, tedavinin sonucunu mümkün olan en iyi şekilde elde etmek için gerekli tüm özeni gösterirler. Tedavinin sonunda, cildiniz daha pürüzsüz ve genç görünecektir. Ayrıca, mini yüz germe tedavisi sonrasında herhangi bir ağrı veya sızı hissetme ihtimaliniz yoktur. Tedavinin sonunda, hızlı bir şekilde normale dönebilirsiniz ve günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Burun kemiği eğriliği ameliyatı olanların yorumları ve meme küçültme ameliyatı olanların yorumları sayfalarımızı incelemeyi unutmayın!

Mini Yüz Germe Ameliyatı Yorumları

Mini yüz germe ameliyatı yorumları, operasyon sonrasında ne kadar mutlu olduklarını ve genç göründüklerini göstermektedir. Burada yer alan tüm yorumlar yüz germe ameliyatı olan hastalara ait yorumlardır ve kesinlikle tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır!

2023 Ocak ayında operasyon geçiren Aynur Hanım’ın mini yüz germe ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“Tam istediğim gibi sarkmaları toparlayan ve gençleştiren bir operasyon oldu. Epey bir fiyat aldım operasyonu geçirmeden önce. Tek tek doktorları gezdim. Bence siz de öyle yapmalısınız. İlk süreçte şişlikler oluyor. Ama şişlikler indikten sonra yüz tamamen oturuyor ve doğal görünmeye başlıyor. Eğer sarkmalardan şikayetçiyseniz benim gibi, iyice araştırmadan ameliyat olmayın. Doğru kliniği ya da doktoru bulduğunuzdan emin olun.”

Güneş Hanım, 2022 Kasım sonunda yüz germe ameliyatı yaptıran bir hastadır ve yorumları aşağıdaki gibidir:

“Ben geçen yılın sonunda mini yüz germe ameliyatı geçirdim ve sonuçlardan gerçekten memnunum! Aslında ilk ameliyat sonrası yüzüme bakınca pişman olmuştum. Öyle bir şişmişti ki suratım. Dedim herhalde ben artık eskisi gibi olamayacağım. Ama şişlikler indi. Yüzüm daha genç görünüyor. Ameliyat sonrası iyileşme süreci çok kısa ve kolaydı. Hiç endişe etmeyin.”

Sude Hanım’ın 2023 Ocak ayında geçirdiği ameliyat sonrası yorumları aşağıdaki gibidir:

“52 yaşındayım. 2023’e girerken bir kutlama yaptık yılbaşında. Ertesi sabah fotoğraflarıma baktım ve yüzümdeki sarkıklıklar beni çok rahatsız etti. Hemen araştırma yapmaya başladım. Buradaki yorumlara da bakınca insanların mutluluğunu gördüm. Ben de o yüzden şimdi yorum gönderiyorum size. Paylaşırsanız sevinirim. Gerçekten ama gerçekten mini yüz germe ameliyatı geçirmeye karar verdiğim için çok mutluyum. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilendiler, çok profesyoneldiler ve doktorum harikaydı. Yüzüm şimdi 20 yıl gençleşmiş ve dinlenmiş görünüyor.”

Leman Hanım’ın yüz germe yorumları aşağıdaki gibidir:

“46 yaşındayım ama sanki 55 yaşında gibi görünüyordum. Sarkıklıklar ve kırışıklıklar suratımı mahvetmişti. Eşime durumu anlattım ve ameliyat olmak istediğimi söyledim. Anlayışla karşıladı hatta doktorumu o buldu sağolsun. Ameliyat sonrası şişlikler ve morluklar çok hızlı geçti ve sonuçlar gerçekten harika. Kendimi daha genç ve güzel hissediyorum!”

“Mini yüz germe ameliyatı geçirmek gerçekten hayatımı değiştirdi. Yüzümdeki sarkmalar nedeniyle özgüvenim düşüktü, ancak şimdi kendimi daha güçlü ve daha güzel hissediyorum. Mini yüz germe ameliyatı sonrası, yüzümdeki sarkmalar ve kırışıklıklar tamamen yok oldu. Doktorum gerçekten harikaydı. Yüzümdeki bu değişiklik beni çok mutlu etti. Eskiden kendimi güzel hissetmezdim ama artık çok güzel hissediyorum.”

Yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumları için Tuğba Hanım’ın vlog’unu aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz:

Leyla Hanım, özel bir klinikte mini yüz germe ameliyatı geçirmiş bir hastadır ve yorumları aşağıdaki gibidir:

“O kadar mutluyum ki şu anda. Sürecin en başına kısaca döneyim. Ben bu hastanenin kapısından girip şu an sizi ziyarete gelene kadar o kadar mutlu ve memnun ayrıldım ki, bir kere bunun için çok teşekkür ediyorum. Sizin yakınlığınıza çok teşekkür ediyorum. Hastane personelinin yakınlığına ayrıca çok teşekkür ediyorum. İnanılmaz konfor yaşattılar. Hiçbir ağrı ve sızım olmadı. Hiçbir şekilde. Bunun için sizin maharetli ellerinize ayrıca çok teşekkür ediyorum.”

Yüz germe ameliyatı yaptıranların yorumlarından da anlaşılacağı üzere hayatınızı bir operasyon ile değiştirebilir ve gençleşebilirsiniz. Siz de mini yüz germe ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.