Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Prostat Ameliyatı Olanların Yorumları 2023

prostat-ameliyati-olanlarin-yorumlari

Prostat ameliyatı olanların yorumları ve prostat ameliyatı sonrası yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Prostat ameliyatı sayesinde tüm rahatsızlıklarınızdan ve prostattan kaynaklanan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin prostat ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Prostat Ameliyatı Sonrası Yorumlar

Prostat erkeklerde yaşlanmayla birlikte büyüme gösteren bir salgı bezidir. Bu büyüme bazı erkeklerde idrar kanalına doğru olur. Bazı durumlarda ise prostat idrar torbasının içine doğru büyür. Prostat ciddi rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Sık sık idrara çıkma hissi gibi rahatsızlıklar, prostat ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılabileceği üzere büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Prostat ameliyatı sonrası en sık duyduğumuz yorum “Keşke daha önce yaptırsaydım!” şeklindedir. Prostat ameliyatı olanların yorumları 2022 senesinde de daha önceki senelerde olduğu gibi çok rahatladıklarını göstermektedir.

Prostat büyümesi erkeklerde idrar konusunda birçok sıkıntıya sebebiyet veren bir rahatsızlıktır. Eğer idrarınızı başlatmakta zorluk yaşıyorsanız prostat büyümesinden muzdarip olabilirsiniz. İdrarınız olmamasına rağmen idrarı tam boşaltamama hissi veya sık sık idrara çıkma hissi hayatınızı cehenneme çevirebilir. Prostat ameliyatı sonrası yorumlar göstermektedir ki prostat ameliyatı olanlar tüm bu sıkıntılarından kurtulmaktadır.

Sürekli gece tuvalete kalkmak da bir prostat büyümesi göstergesi olabilir. Prostat ameliyatı olanların yorumlarından gördüğümüz kadarıyla bazı hastalar ameliyat öncesi sık sık gece tuvalete kalktıklarını söylemektedir. Prostat ameliyatı sonrası hastalar genellikle idrarda kanama şikayetinde bulunmaktadır. İdrarda kanama, prostat yarası iyileşene kadar normal olarak kabul edilmektedir. Prostat ameliyatı sonrası yorumlar ilk birkaç gün idrar yapmakta zorlanma, ağrı gibi diğer şikayetleri de bulundurmaktadır.

Polip rahatsızlığına sahipseniz, polip ameliyatı olanların yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Penis büyütme ameliyatı olanların yorumları sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz!

Prostat Hastalarının Yorumları

Burada yer alan tüm prostat hastalarının yorumları hastalara ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

İhsan Bey, 2022 yılında prostat ameliyatı olmuş bir hastadır ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“Prostat ameliyatını olalı 4 ay oldu. Ne desem bilmiyorum ki, nasıl anlatılır. Gece tuvaletim geldi sanıp tuvalete kalkıyordum ama yarım saat tuvalette oturmama rağmen idrarımı yapamıyordum. İşkence gibiydi. Prostat ameliyatı sonrasında 3 gün hastanede yattım. Taburcu olmadan önce idrarımı rahat yapıp yapamadığımı sordular. Rahat yaptığım için taburcu edildim. Eğer sıkıntı olsaydı taburcu etmeyeceklerdi. Bir süre idrarımda kan oldu. Normalmiş, doktorum öyle dedi. 2 ay sonra geçti zaten bir daha olmadı. Şimdi çok şükür iyiyim. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.”

Hacı Bey, prostat ameliyatını 2 sene önce olan bir hastadır. Ameliyat sonrası yaptığı yorumlar şu şekildedir:

“Sürekli idrarım geldi sanıp tuvalete gitmekten bıkmıştım. Musluğu açıp su akarken idrarımı yapmaya çalışıyordum. İllallah etmiştim. Ameliyat olmaktan korktuğumdan epey bir süre bunu çektim. Keşke daha önce yaptırsaymışım diyorum. Ameliyat rahat geçti. En büyük çekincem ameliyat sonrası sertleşme problemi yaşar mıyım diye korkuyordum. Ama hiçbir problem olmadı. Hastane 2 gün yattım. Ağrı oldu bir süre idrar yaparken. Bazen kan da geldi. Ama doktorum bunların geçici olduğunu söylemişti. 3 ay içinde tüm sıkıntılarım geçti. Rahat rahat tuvaletimi yapabiliyorum. Gece uyanıp tuvalete gidip bir saat işemeye çalışmıyorum artık. Siz de yaptırın kurtulun.”

Alp Bey’in prostat ameliyatı sonrası yorumları şöyledir:

“Ben prostat ameliyatı olmaya altıma kaçırdığımda karar verdim. Öyle utanmıştım ki kendimden ne ameliyat korkusu kaldı ne bir şey. Senelerce çektim bu illeti. Ameliyatı oldum, o zaman anladım neler çektiğimi. Sanki sürekli çişim varmış gibi saat başı tuvalete gidiyordum. Eşim hep diyordu git ameliyat ol diye ama hem cinsel konuda bir sıkıntı olur diye korkuyordum hem de ameliyat masasına yatmak istemiyordum. Ama boşuna beklemişim bunca sene. Gittim ameliyatımı oldum. Zaten doktorum tecrübeli bir adamdı. Allah ondan razı olsun. Ameliyattan sonra noldu derseniz hiçbir derdim kalmadı. Tabii ilk bir iki ay sıkıntılar yaşadım da hepsine değiyor. Ağrı da oldu sızı da oldu. Ama geçti gitti. Zaten zor bir ameliyat değil. Ben her gün şükrediyorum rahat rahat tuvalete çıkabildiğim için artık.”

Prostat ameliyatı hakkında doktor yorumlarını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz:

Prostat ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılacağı üzere prostat ameliyatı ile hayatınızı değiştirebilir ve idrar problemlerinden kurtulabilirsiniz. Siz de prostat ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.