Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Penis Büyütme Ameliyatı Olanların Yorumları 2023

penis büyütme ameliyatı olanların yorumları 2022

Penis büyütme ameliyatı yorumları ve penıs buyutme amelıyatı olanların yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatı sayesinde daha büyük ve daha çekici bir penise sahip olabilirsiniz. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin penıs buyutme ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Penis Büyütme Ameliyatı Olanlar

Penis büyütme ameliyatı, penis boyundan şikayetçi olan erkekler tarafından yaptırılan bir operasyondur. Bu ameliyat tecrübeli bir doktor tarafından gerçekleştirilmelidir. Çok kritik ve riskli bir bölgede gerçekleştirilen bu ameliyat kesinlikle iyi bir doktor tarafından yapılmalıdır. Penis büyütme ameliyatı sonrası en sık duyduğumuz yorum “Keşke daha önce yaptırsaydım!” şeklindedir. Penis büyütme ameliyatı olanların yorumları 2022 senesinde de daha önceki senelerde olduğu gibi çok mutlu olduklarını göstermektedir.

Erkekler için penis boyu ve penis büyüklüğü oldukça önemli bir konudur. Penis büyütme ameliyatı sayesinde daha büyük ve daha estetik görünümlü bir penise sahip olabilirsiniz. Bu ameliyat yalnızca uzman hekimler tarafından uzman klinik ve hastanelerde gerçekleştirilmektedir. Ameliyat hakkında aklınızdaki tüm soruları hekiminize danışmanızı tavsiye etmekteyiz. Ameliyat öncesi tüm riskleri öğrenip ameliyat olmaya daha sonra karar vermeniz faydalı olacaktır.

Penis büyütme ameliyatı genel anestezi altında gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 ila 2 saat süren bir operasyondur. Genital estetik veya penis estetiği olarak da adlandırılan penis büyütme ameliyatı ile 2 ila 5 cm arasında uzama sağlanır. Penis uzatma ameliyatı olarak da bilinen penis büyütme ameliyatı olanların yorumları penislerinde 2 ila 5 cm arasında uzama gerçekleştiğini göstermektedir.

Burun kemiği ameliyatı olmayı düşünüyorsanız, burun kemiği eğriliği ameliyatı olanların yorumları sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Penis Büyütme Ameliyatı Yorumları

Burada yer alan tüm penis büyütme hastalarının yorumları hastalara ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

İsmini vermek istemeyen bir hasta, 2022 yılında penis büyütme ameliyatı olmuştur ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“Ameliyatım 1 saat kadar sürdü. Ameliyat öncesi uyuttular hiçbir şey hissetmedim. Doktorum daha önce bu ameliyatı birçok kez yapmış bir doktordu. Başarılı geçti. Ameliyat sonrasında bir süre ağrım oldu ama doktorum normal olduğunu söyledi. Zaten birkaç gün sonra hiç ağrı kalmadı. Ameliyattan çıkınca penis sargılı oluyor ve gelecek muayeneye kadar açmamanız gerekiyor. İnsan merak ediyor tabi ama açmamak lazımmış. Ameliyattan sonra 6 hafta kadar cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor. Bende yaklaşık 4 cm’lik uzama oldu. Gayet memnunum.”

3 ay önce penis büyütme ameliyatı olan ismini vermek istemeyen bir hastanın yorumları şu şekildedir:

“Hiç ağrı sızı olmuyor. Onu baştan söyleyeyim. Ben doktorumu çok araştırdım. Ne de olsa çok önemli bir ameliyat. Penisimizi emanet ediyoruz. Ameliyat başarılı geçti. 5 cm’e yakın bir uzama oldu. Neredeyse bir buçuk ay boyunca cinsel perhiz uygulamamı söyledi doktorum. Düzenli olarak kontrollere gidiyorum ve hiçbir sıkıntım yok. Ameliyat izleri ilk başta çok belli oluyor doğal olarak. Ama zamanla azaldı, bir sene içerisinde de yok oluyormuş.”

Remzi Bey, penis uzatma ameliyatı sonrası yorumlarını şöyle paylaşmıştır:

“Penis büyütme ameliyatı sonrası 3.5 cm’lik bir büyüme oldu. Çok mutluyum. Çok rahat geçti ameliyat. Her ameliyatta olduğu gibi ağrı sızı oluyor. Büyütülecek kadar ya da korkulacak kadar bir şey yok. 6 hafta kadar mastürbasyon veya cinsel ilişki kesinlikle yasak. Ameliyat olacaksanız bunu bilip olun. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.”

Penis büyütme ameliyatından sonra erken boşalma problemi olur mu diye merak ediyorsanız uzman doktorun videosunu izleyebilirsiniz:

Penis büyütme ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılacağı üzere penis büyütme ameliyatı ile hayatınızı değiştirebilir ve daha büyük bir penise sahip olabilirsiniz. Siz de penis büyütme ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.