Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Memeleri Küçültme Ameliyatı Yorumları 2023

memeleri küçültme ameliyatı yorumları 2022

Memeleri küçültme ameliyatı yorumları ve memeleri küçültme ameliyatı olanlar hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Memeleri küçültme ameliyatı sayesinde tüm rahatsızlıklarınızdan ve büyük göğüslerden kaynaklanan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin memeleri küçültme ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Göğüs Küçültme Ameliyatı Yorumları

Büyük memelere sahip olan kadınlar birçok sağlık problemiyle karşı karşıyadır. Özellikle ergenlikten itibaren iri göğüslere sahip olan kadınlarda ilerleyen yaşlarda sırt, omuz ve boyun ağrıları oldukça ileri düzeylerde görülmektedir. Memeleri küçültme ameliyatı sonrası en sık duyduğumuz yorum “Keşke daha önce yaptırsaydım!” şeklindedir. Memeleri küçültme ameliyatı olanlar 2022 senesinde de daha önceki senelerde olduğu gibi çok mutlu olduklarını ifade etmektedir.

Memeleri küçültme ameliyatı aynı zamanda göğüs küçültme ameliyatı olarak da bilinmektedir. Göğüs küçültme ameliyatı sayesinde iri göğüslere sahip olan kadınlar daha küçük, şekilli ve estetik görünüme sahip göğüslere sahip olabilmektedir. Fakat memeleri küçültme ameliyatının en büyük faydası ağrıları yok etmesidir. Büyük ve iri memelere sahip olan kadınların en sık yaşadığı sağlık problemi boyun fıtığı, sırt ağrısı, omuz ağrısı gibi problemlerdir. Eğer büyük göğüsleriniz var ve boyun ağrısı, sırt ağrısı, omuz ağrısı gibi ağrı şikayetleriniz varsa, hemen bir doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz. Göğüs küçültme ameliyatı yorumlarından da görebileceğiniz üzere göğüslerini küçülttüren kadınlar tüm ağrı şikayetlerinden kurtulmaktadır.

Memeleri küçültme ameliyatı ağrıları gidermesi dışında göğüslere estetik bir görünüm de kazandırmaktadır. Büyük ve şekilsiz göğüsler kadınların bikini veya elbise gibi kıyafetler giymesine engel olabilmektedir. Göğüslerinin görünüşünden ve iriliğinden şikayetçi olan kadınlar, göğüs küçültme ameliyatı ile memelerini daha küçük ve daha estetik bir boyuta getirebilirler. Daha estetik görünümlü memeler için meme küçültme ameliyatı olabilirsiniz. Memeleri küçültme ameliyatı kadınlar kulübü gibi birçok websitesinde sıklıkla aranan bir ameliyattır. Buradan da anlaşılmaktadır ki çok fazla kadın büyük memelerden dolayı sağlık ve estetik problemleri yaşamaktadır. Memeleri küçültme ameliyatı olanların yorumları, ameliyat sonrası kadınların ne kadar rahatladığını açıkça göstermektedir.

Polip ameliyatı olanların yorumları ve burun kemiği eğriliği ameliyatı olanların yorumları gibi sayfalarımızı incelemeyi unutmayın!

Memeleri Küçültme Ameliyatı Olanların Yorumları

Burada yer alan tüm meme küçültme hastalarının yorumları hastalara ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

Duru Hanım, 2022 yılında memeleri küçültme ameliyatı olmuş bir hastadır ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“Kendimi bildim bileli boyun ve sırt ağrısı çekiyordum. Sütyen omuzlarıma öyle baskı yapıyordu ki omuzlarım çökmüştü. Sırt ağrısı yüzünden ne düzgün iş yapabiliyordum ne de spor yapabiliyordum. Meme küçültme ameliyatını bu yüzden yaptırdım. Doktorum detaylı bir şekilde ameliyatın risklerini, oluşabilecek problemleri ve neler yaşayacağımı anlattı. Özel bir klinikte oldum ameliyatı. Meme ameliyatım 4 saat sürdü. Memelerime atılan kesikler meme başı etrafında, meme başından aşağıya dikey bir şekilde ve meme altında boydan boya şekildeydi. Bir gece yatırdılar sonra taburcu oldum. Çok az ağrım oldu bu süreçte. Ama hemen işe dönmek pek mümkün değil. Ben bir hafta rapor aldım. Korse takma zorunluluğu var. Sıcak havalarda biraz zorlayabilir. O yüzden sonbahar ya da kışın ameliyat olmak daha mantıklı. Ben çok rahatladım ameliyattan sonra. Ağrım kalmadı. Çok estetik oldu göğüslerim. Herkese tavsiye ederim.”

İpek Hanım 3 ay önce göğüs küçültme ameliyatı olan bir hastadır. Yorumlarını videosunda şöyle paylaşmıştır:

Gülayşe Hanım, memeleri küçültme ameliyatını yaklaşık 2 yıl önce olan bir hastadır. Ameliyat sonrası yaptığı yorumlar şu şekildedir:

“İri göğüslerim yüzünden ne kadar zayıf olsam da kilolu gibi görünüyordum. Ne giyersem giyeyim fark etmiyordu. Bikini giyemiyordum, çok dikkat çektiğim için. Zaten ağrıları anlatmaya gerek yok, büyük göğüsleri olan her kadın o ağrıları biliyordur. Ameliyatım çok rahat geçti. 3 buçuk saat gibi bir süre aldı. Sonrasında biraz ağrı oluyor ama çok hafif. Doktorum çok tecrübeliydi, binlerce kere yapmış ameliyatı. Ameliyat izleri bikini altında kalıyor, onun dışında görülmüyor. Korse takmak biraz sıkıntı yaratabiliyor. Çok sıkı çünkü. Doktorunuza korse konusunda danışın, öğrenin. Çünkü o korseyi belirli bir süre takmanız lazım. Sürpriz olmasın. Ameliyattan sonra hafiflemiş hissedeceksiniz. Ben sırt ağrılarımdan tamamen kurtuldum. 2 senedir tatile gidip bikini giyebiliyorum. Çok mutluyum.”

Göğüs küçültme ameliyatı sonrası yorumlarını paylaşan Sude Hanım mutluluğunu şöyle ifade ediyor:

“Ameliyatın etkileri geçtiğinden beri her gün kendime kızıyorum neden daha önce yaptırmadım diye. Neler çektiğimin farkındaydım ama göğüs küçültme ameliyatı olduktan sonra daha da farkına vardım çektiklerimin. Yaptırın kurtulun kızlar. Kocanız istemiyorsa boşayın kocanızı. Ağrılarımın çoğu gitti azı kaldı. Büyük göğüsleri olan herkese tavsiye ediyorum.”

Merve Hanım’ın 2011 yılında geçirmiş olduğu göğüs küçültme ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“2011 yılında göğüs küçültme ameliyatı oldum. Size yemin ederim ki 2011 yılından bu yana her gün uyanıp iyi ki bu ameliyatı olmuşum diyorum. Hayat kalitem zirve yaptı. Ergenliğimde o kadar zorlandım ki saklarken, kıyafet bulamıyordum kendime göre. Ben tam 19 yaşımda ameliyat oldum, psikolojik olarak yıkılmıştım çünkü. 12 yıl geçti üzerinden ama doğruyu söylemek gerekirse ameliyat izleri çok az da olsa belli oluyor hala. Tabi artık daha iyi dikiş atıyorlardır, muhtemelen benimki kadar belli olmaz artık. Ben tavsiye ediyorum kesinlikle.”

Tuğçe Hanım’ın göğüs küçültme ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“Ben bu ameliyatı olduktan birkaç sene sonra hamile kaldım ve bebeğim oldu. Emzirme konusunda kimsenin bir şüphesi olmasın. Süt kanallarım gayet sağlıklıydı ve sütümde hiçbir sıkıntı olmadı. Ben hamilelik sonrası kilo da aldım. Ama göğüslerim hiç eskisi kadar büyümedi. Bir beden falan büyümüştür. Sarkma falan da olmadı. Eskisi gibi kocaman bir görüntü kesinlikle olmadı yani.”

Neslihan Hanım’ın meme küçültme ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“Göğüsleri küçük bir kadının büyük memenin ne kadar zor olduğunu anlaması mümkün değil. Göğsünüzde pişik olması ne demek bilemezsiniz. Büyük göğüsler kesinlikle bir sağlık sorunudur. Başka bir şey değil. Eğer göğüsleriniz çok büyükse onları küçültmeniz gerekiyor. Kendinize uygun elbise bulamazsınız, sürekli saklamaya çalışırsınız. Bel ağrısı, omuz ağrısı, boyun ağrısı, sırt ağrısı… Bunları saymaya gerek bile yok. Ben de o yüzden ameliyat oldum ve hiç pişman olmadım bu güne kadar.”

Nuriye Hanım, göğüs küçültme ameliyatı sonrası değerli yorumlarını şöyle paylaşmıştır:

“Ameliyatı tecrübeli bir doktor yapıyorsa çok rahat geçiyor. Doktor seçimi çok önemli. Ameliyattan sonra bir gün yatırıp taburcu ediyorlar. Ben dördüncü günümde duş alabildim. Dikişler biraz sıkıntı yaratabiliyor ama bir iki hafta içerisinde işe başlayacak kadar normale dönüyor insan. Yani bu ameliyatı olacaksanız mutlaka rapor alın, iş yerinize haber verin. Öyle ameliyatı olup hemen işe dönerim sanmayın. Boyun ağrılarım tamamen geçti. Çok rahatsız bir şekilde yaşadığımı bu ameliyatı olduktan sonra anladım. O ağrıları boş yere çekmeyin, gidin ameliyat olun.”

6 ay önce meme küçültme ameliyatı olan Seray Hanım’ın videosunda yorumlarını dinleyebilirsiniz:

Memeleri küçültme ameliyatı yorumlarından da anlaşılacağı üzere göğüs küçültme ameliyatı ile hayatınızı değiştirebilir ve omuz, sırt, boyun ağrısı gibi problemlerden kurtulabilirsiniz. Siz de memeleri küçültme ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.