Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Göz Kapağı Ameliyatı Olanların Yorumları 2023

Göz kapağı ameliyatı olanların yorumları ve göz kapağı ameliyatı sonrası yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Göz kapağı ameliyatı sayesinde tüm rahatsızlıklarınızdan ve göz kapağından kaynaklanan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin göz kapağı ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı hemen okuyabilirsiniz!

SGK Anlaşmalı Göz Kapağı Ameliyatı Yapan Hastaneler yazımızı inceleyerek göz kapağı ameliyatınızı SGK kapsamında olabileceğiniz devlet hastaneleri ve özel hastaneleri inceleyebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Yorumları

Göz kapağı ameliyatı, göz kapağı düşüklüğü gibi rahatsızlıkları olan hastalara uygulanan bir operasyondur. Alt ve üst göz kapağına göz kapağı ameliyatı uygulanabilmektedir. Göz kapağı ameliyatı sonrası en sık duyduğumuz yorum “Keşke daha önce yaptırsaydım!” şeklindedir. Göz kapağı ameliyatı olanların yorumları 2022 senesinde de daha önceki senelerde olduğu gibi çok mutlu olduklarını göstermektedir.

Yaşlandıkça insanların birçok bölgesinde değişiklikler meydana gelmektedir. Göz kapağı da bunlardan birisidir. Göz kapağı yaşla birlikte düşmeye ve sarkmaya başlar. Göz kapağı estetiği de denilen blefaroplasti ameliyatı ile göz kapağı düşüklüğü giderilebilmektedir. Göz kapağı ameliyatı sonrası yorumlar göstermektedir ki ameliyat sonrası hastalar çok daha genç görünmeye başlamaktadır.

Göz kapağı düşüklüğünden şikayetçi olan hastalar genellikle ameliyat korkusu sebebiyle ameliyat olmaktan kaçınmaktadır. Fakat göz kapağı ameliyatı artık birçok uzman doktor tarafından kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Göz kapağı ameliyatı olanların yorumları da bu operasyonun çok rahat ve başarılı geçtiğini gösterir niteliktedir. Göz kapağı ameliyatı sonrası yorumlar hastaların çok memnun olduğunu göstermektedir.

Eğer yakın zamanda göbek fıtığı ameliyatı olmayı düşünüyorsanız, göbek fıtığı ameliyatı olanların yorumları sayfamızı incelemeyi unutmayın!

Göz Kapağı Ameliyatı Hastalarının Yorumları

Burada yer alan tüm yorumlar göz kapağı hastalarına ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

Halime Hanım, 2022 yılında göz kapağı ameliyatı olmuş bir hastadır ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“Göz kapaklarımda bir problem olduğunu fark ediyordum fakat bunun tedavi edilebilir bir şey olduğunu bilmiyordum. Bir arkadaşımın vasıtası ile doktorum ile tanıştım. Kendisi bana ameliyatın çok kolay olduğunu ve rahat geçeceğini anlattı. Göz kapaklarımın düşük olması nedeniyle sürekli kaşlarımı kaldırdığımı gösterdi bana. Bu yüzden hemen ameliyat olmaya karar verdim. Lokal anestezi kullandı doktorum. Ameliyat 1 saatten biraz fazla sürdü sanırım. Hiçbir acı hissetmedim. Anestezi uzmanına da teşekkür ediyorum. 3 gün boyunca göz kapaklarımı hareket ettirmeyecek bantlar taktım. Dikişlerin açılmaması için. Gözlerime su değdirmememi söylediler. Gözlerimi yarıdan fazla açamadığım için bu 3 gün biraz zor geçti. 3 gün sonra bantlar çıkarıldı. Çok çok memnunum yeni görüntüden. Herkese tavsiye ediyorum, hiç korkmayın ameliyatı olun. Çok basit.”

Deniz Bey, göz kapağı ameliyatını yaklaşık 4 yıl önce olan bir hastadır. Ameliyat sonrası yaptığı yorumlar şu şekildedir:

“54 yaşında oldum ameliyatı. Göz kapaklarımda zamanla düşme oldu, bunu fotoğraflardan çok net anlayabiliyordum. Oğlum sağolsun doktorumu buldu. Ameliyat çok kısa sürdü, lokal anestezi yaptılar. 1 saat ya sürdü ya sürmedi. Hiçbir şey hissetmedim. İnsan bir korkuyor önce ama en ufak bir acı olmadı. 10 gün sonra dikişlerimi aldılar. Gençleştim adeta. 4 yıl geçti ameliyatın üstünden ama tekrar düşme olmadı.”

Melike Hanım, göz kapağı düşüklüğü ameliyat sonrası değerli yorumlarını video ile paylaşmıştır:

“Ben hiç memnun kalmadım. Ameliyat sonrasında kalıcı izler oluştu. Göz kapağı derisinde bozukluklar oldu. İğne yapıldı operasyon sonrası ama geçmedi. Bu operasyonu yaptıracaksanız doktorunuzu çok iyi seçin. İyi araştırın.”

Sevim Hanım’ın göz kapağı ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“Ameliyat olalı 2 ay oldu. Çok araştırmıştım çünkü korkuyordum. Korkularımda da haklıymışım. Sakınan göze çöp batarmış. İki ay oldu ama hala sağ gözümde şişlik var inmiyor. Belki de tekrar ameliyat olmam gerekecek. Bu ameliyat biraz şans işi sanırım. Bazı insanlar hiçbir sorun yaşamadan hemen atlatıyor. Bizim başımıza gelene bak.”

Üst göz kapağı ameliyatı olanların yorumları arayanlar için Hazan Hanım’ın yorumları aşağıdaki gibidir:

“Üst göz kapağı ameliyatı oldum 12 gün önce. Ameliyatı oldum olalı göz kapaklarımda ödem var. Ödemi bir türlü atamadım. 12 gündür gözlerimi açamıyorum düzgün bir şekilde. Doktora kontrole gittim geçer deyip gönderdi. Ne yapacağım nasıl geçecek bilmiyorum.”

Damla Hanım’ın başarısız göz kapağı ameliyatı yorumları aşağıdaki gibidir:

“Çok çok çok pişmanım. Tekrar söylüyorum çok çok çok çok pişmanım. Yaptırmayın, yaptırmayın, yaptırmayın. Gözlerim ne hale geldi keşke gösterebilsem. Yorumla birlikte fotoğraf atamıyorum ama benim eski halim çok daha güzeldi. Google’a başarısız göz kapağı yazınca başarısız göz kapağı ameliyatı olanların yorumları diye kendiliğinden tamamlıyor. O kadar çok mutsuz olan insan var ki, bu ameliyatı olmak büyük risk. Ben ettim siz etmeyin.”

Yıldız Hanım’ın başarısız göz kapağı ameliyatı yorumlarını aşağıda okuyabilirsiniz:

“Dikişleri aldırır aldırmaz Allah kahretsin dedim. Çok pişman oldum. Dikişleri bir aldılar kendimi tanıyamadım. Ben kendimi çirkin sanıyormuşum. Halbuki ne güzelmişim. İkinci ameliyatı olacağım yakında. Gözlerimi mahvettiler. Kesinlikle ama kesinlikle ucuz bir yerde yaptırmayın. Her önüne gelen bu ameliyatı yapmamalı.”

2023 yılında göz kapağı ameliyatı olan Aleyna Hanım’ın videolu yorumlarını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Gökçe Hanım göz kapağı ameliyatı olduktan sonra yorumlarını aşağıdaki Youtube videosunda paylaşmıştır:

Göz kapağı ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılacağı üzere göz kapağı ameliyatı ile hayatınızı değiştirebilir ve düşüklük gibi problemlerden kurtulabilirsiniz. Siz de göz kapağı ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.