Ameliyat Yorumları

Gerçek Hasta Yorumları


Geniz Eti Ameliyatı Olanların Yorumları 2023

Geniz Eti Ameliyatı Olanların Yorumları 2022

Geniz eti ameliyatı olanların yorumları ve geniz eti ameliyatı sonrası yorumları hakkında bu yazımızda bilgi alabilirsiniz. Geniz eti ameliyatı sayesinde tüm rahatsızlıklarınızdan ve geniz etinden kaynaklanan tüm problemlerden kurtulabilirsiniz. Gerçek hastaların ve ameliyat geçirenlerin geniz eti ameliyatı sonrası yaptığı yorumları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz!

Geniz Eti Ameliyatı Sonrası Yorumlar

Geniz eti büyüyüp solunum yolunda tıkanmaya yol açtığında solunum problemleri ve birçok hastalığa yol açmaktadır. Burun tıkanıklığı gibi birçok solunum problemine neden olur. Geniz eti ameliyatı olanların yorumları da ameliyat öncesinde genellikle burun tıkanıklığı ve horlama gibi problemler yaşadıklarını göstermektedir. Geniz eti büyümesi sonucunda geniz ve burun akıntısı sık bir şekilde görülmeye başlar. Geniz eti ameliyatı sonrası en sık duyduğumuz yorum “Keşke daha önce yaptırsaydım!” şeklindedir. Geniz eti ameliyatı olanların yorumları 2023 senesinde de daha önceki senelerde olduğu gibi çok mutlu olduklarını göstermektedir.

Geniz eti büyümesi horlamaya ve uyku apnesine sebep olan bir rahatsızlıktır. Eğer geceleri rahat bir uyku uyuyamıyorsanız, horlama şikayetiniz varsa ve uyku apnesi yaşıyorsanız muayene olarak geniz eti büyümesi yaşayıp yaşamadığınızı öğrenebilirsiniz. Geniz eti ameliyatı olanların yorumları ameliyat sonrasında horlama probleminden kurtulduklarını ve artık çok rahat bir uyku uyuduklarını göstermektedir. Eğer horlama probleminiz geniz etinden kaynaklanıyorsa geniz eti ameliyatı sonrası bu problem çözülecektir.

Sık sık hasta oluyor, boğaz ağrısı yaşıyorsanız bunun sebebi yine geniz eti büyümesi olabilir. Geniz eti ameliyatı sonrası yorumlar göstermektedir ki geniz eti alındıktan sonra hastalar daha az hasta olmakta ve boğaz ağrısı geçmektedir. Ağız açık uyuma gibi problemlerin kaynağı da geniz eti büyümesi olabilir. Eğer ağzınız açık uyuyor, ağzınız sürekli kuruyorsa muayene olmanızı tavsiye etmekteyiz. Geniz eti ameliyatı sonrası ağız kuruması, ağız açık uyuma gibi problemler son bulmaktadır.

Eğer yakın zamanda diz protezi ameliyatı olmayı planlıyorsanız diz protezi ameliyatı olan hasta yorumları sayfamızı inceleyebilirsiniz!

Geniz Eti Hastalarının Yorumları

Burada yer alan tüm geniz eti hastalarının yorumları hastalara ait yorumlarıdır ve tıbbi bir öneri içermemektedir. En doğru bilgiyi doktorunuzdan alabilirsiniz. Burada bulunan yorumlar kesinlikle bir hastalık teşhisi veya öneri olarak kullanılmamalıdır.

Soner Bey, 2022 yılında geniz eti ameliyatı olmuş bir hastadır ve ameliyat sonrası yorumları şu şekildedir:

“2 ay önce geniz eti ameliyatı oldum. Geniz eti ameliyatımdan sonra tüm horlama problemimden kurtuldum. Eşim çok şikayetçiydi ve ben de rahat edemiyordum. Sabah uyandığımda yorgun hissediyordum, hiç dinlenemiyordum. Zaten nefes problemi hep vardı. Çok şükür ameliyat sonrası geçti. Ameliyattan sonra bir süre ağrılı olabiliyor ama her şeye değdi. Artık bebek gibi uyuyorum. Şükürler olsun. Doktorlarıma çok teşekkür ediyorum.”

Deniz Bey, geniz eti ameliyatını yaklaşık 1 yıl önce olan bir hastadır. Ameliyat sonrası yaptığı yorumlar şu şekildedir:

“38 yaşındayım kendimi bildim bileli horlarım. Artık eşim çocuklarım o kadar rahatsızdı ki mecburen gittim doktora. Geniz etim alındı. Ameliyat rahat geçti. Ben gayet memnunum. Ne yalan söyleyeyim ilk uyandığımda çok kötü hissettim kendimi. Nefes alamıyorum sandım. Ama zamanla geçti. Geniz eti ameliyatımın üzerinden 1 sene geçti, ne bir horlama kaldı ne başka bir şey. Çok memnunum valla. Eğer geceleri horluyorsanız, ağzınız açık uyuyorsanız gidin ameliyatınızı olun. Eşinizi rahatsız ettiğinize değmez. Hem de şimdi çok daha güzel uyuyorum. Ben daha önce uyumuyormuşum. Dinlenmiş, dinç bir şekilde uyanıyorum.”

Çocuğuna geniz eti ameliyatı yaptıran Ayşe Hanım, çocuğunun geniz eti ameliyat sonrası değerli yorumlarını şöyle paylaşmıştır:

“Çocuğum o kadar çok hasta oluyordu ki artık doktorum geniz etinin alınması gerektiğini söyledi. Kreşe gidiyor hasta oluyor, parka gidiyor hasta oluyor. Sürekli boğazı ağrıyor, burnu akıyordu. Ameliyat yarım saat sürdü. Zaten çok kolay bir ameliyat. Doktorumuz da çok iyiydi, içimiz rahattı. Kızım ameliyattan çıkınca biraz boğazı ağrıdı. Bir de kulak ağrısı oldu ama doktorumuz normal olduğunu söyledi. Zaten kısa sürede iyileşti. Çok şükür artık çok az hasta oluyor. Her çocuk kadar hasta oluyor yani. Hastaneye gitmekten korkar hale gelmişti kızım. Neyse ki artık iyi, biz mutluyuz. Eğer çocuğunuz çok sık hastalanıyorsa bence geniz eti ameliyatı en iyi çözümlerden birisi. Biz rahat ettik.”

Sedat Bey 2023 yılında geçirdiği horlama ameliyatı sonrası yorumlarını aşağıdaki gibi paylaşmıştır:

“Ameliyat olalı daha dört hafta oldu. Uyku testi sonucum 46 çıkmıştı, ameliyat olmaya karar verdim. İlk 15 gün inanılmaz zor geçiyor. Yemek yiyemedim desem yeridir. Sürekli serumla besleniyordum. 15 gün boyunca çok fazla ağrım oldu. Ağrı kesiciler hiçbir işe yaramıyor. Ama gel gör ki uyku problemim çözüldü. Horlamam geçti. Uyku apnesi yaşamıyorum. Doktorumun dediğine göre 3 ay sürermiş tam iyileşme. Bekliyorum bakalım. Sonuçlar iyi ama ağrısı sızısı pek bir zor.”

2023 Ocak ayında geniz eti ameliyatı olan Yaşar Bey’in yorumları aşağıdaki gibidir:

“Bu horlama derdinden kurtulmak için önce burun ameliyatı oldum ama hiçbir işe yaramadı. Mecburen bu sefer geniz eti ameliyatı oldum. Keşke diyorum keşke ilk başta geniz eti ameliyatı olsaydım. Boş yere burun ameliyatıyla uğraşmışım. Artık geceleri hiç uyanmıyorum. İlk başta çok ağrı oluyor ama zamanla geçiyor. Uykumu alabiliyorum artık.”

Uyku apnesi ameliyatı olan Enver Bey’in yorumları aşağıdaki gibidir:

Çocuğu Geniz Eti Ameliyatı Olanların Yorumları

4 yaşındaki oğlu bir ay önce geniz eti ameliyatı olan Mine Hanım’ın yorumları aşağıdaki gibidir:

“Oğlumda geniz eti problemi çıktığında doktorumuz önce ilaç tedavisi denedi ama bir işe yaramadı. Son çare olarak ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyattan sonra bir süre öksürük ve horlama oldu. Ama zamanla bunlar geçti. Biz çok mutluyuz.”

3.5 yaşındaki kızında horlama probleminden ötürü geniz eti ameliyatı olan Yasemin Hanım’ın yorumları aşağıdaki gibidir:

“Biz bu ameliyatı yaptırmadan önce doktor doktor gezdik. Hepsi ayrı ayrı tedaviler denedi. İlaçlar, okyanus suları neler neler denedik. Hiçbiri tam çözüm olmadı. Bir gün rahat etsek bir gün edemiyorduk. Çocuk sürekli hasta oluyordu. Ameliyata ağlaya ağlaya karar verdik. Küçücük çocuk anesteziye nasıl dayanacak korkusuyla doktora teslim ettik yavrumuzu. Ameliyat sonrası süreç zorlu geçti. Çocuk epey acı çekti ama artık horlama problemi kalmadı. O kadar fazla hasta da olmuyor. Allah doktorumuzdan razı olsun.”

Çocuklarda geniz eti ameliyatı hakkında detaylı doktor yorumlarını videoda bulabilirsiniz:

Geniz eti ameliyatı olanların yorumlarından da anlaşılacağı üzere geniz eti ameliyatı ile hayatınızı değiştirebilir ve horlama gibi problemlerden kurtulabilirsiniz. Siz de geniz eti ameliyatı tecrübelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen bize mail atın yayınlayalım. Ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirsiniz!

Ameliyat Yorumları Hakkında

Ameliyat Yorumları tamamen gerçek hasta yorumlarının bulunduğu bir sitedir. Bu sitede bulunan yorumlar hiçbir şekilde tıbbi bir öneri olarak kullanılmamalıdır. Tüm tıbbi rahatsızlıklarınız için uzman bir doktor ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz.

KVKK

Çerez Politikası

Bizi Takip Edin

Email adresinizi girerek tüm yeni içeriklerimizden ilk siz haberdar olabilirsiniz.